Skrin i lackarbete

Skrin i lackarbete
Skrin i lackarbete
Skrin i lackarbete
Skrin i lackarbete
Skrin i lackarbete
Skrin i lackarbete
Skrin i lackarbete
Skrin i lackarbete
Skrin i lackarbete
Skrin i lackarbete

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIN, 2 st, 1900-tal, Ryssland,lackarbete, lock med figurscener, höjd 8,5, 33x9, resp 8, 9,5x9,5 cm

Den större saknar nyckel. slitage

580244

2018-10-13