Fåtöljer troligen John Bertil Häggström för IKEA
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, IKEA, 1970-tal, design troligen John Bertil Häggström, kläsel i skinn, karm i mörkbetsat trä, sitthöjd 40 cm
Bruksslitage, knapp i ryggen saknas på en av fåtöljerna, patina
580258
2018-10-12