Fåtöljer troligen John Bertil Häggström för IKEA

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

FÅTÖLJER, 1 par, IKEA, 1970-tal, design troligen John Bertil Häggström, kläsel i skinn, karm i mörkbetsat trä, sitthöjd 40 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, knapp i ryggen saknas på en av fåtöljerna, patina

580258

Päivämäärä:

2018-10-12