Fåtöljer troligen John Bertil Häggström för IKEA
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FÅTÖLJER, 1 par, IKEA, 1970-tal, design troligen John Bertil Häggström, kläsel i skinn, karm i mörkbetsat trä, sitthöjd 40 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, knapp i ryggen saknas på en av fåtöljerna, patina
580258
Päivämäärä:
2018-10-12