Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, 1930-tal, Reiners möbler, fanerad med björk, med hurts och bokhylla, senare glasskiva, höjd ca 74, 145x70 cm, nycklar finns
Slitage, fläckar, ytskador
580261
2018-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här