Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1930-tal, Reiners möbler, fanerad med björk, med hurts och bokhylla, senare glasskiva, höjd ca 74, 145x70 cm, nycklar finns

Slitage, fläckar, ytskador

580261

2018-10-13