Pelle Åberg oljemålning
2018-10-13
580266
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
PELLE ÅBERG (1909-1964): Caféinterör med kvinna, skrapsignerad Pelle Åberg, olja på duk, ca 60x40 cm
Ytskador, krackeleringar, lös i ram