Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
PELLE ÅBERG (1909-1964): Caféinterör med kvinna, skrapsignerad Pelle Åberg, olja på duk, ca 60x40 cm
Ytskador, krackeleringar, lös i ram
580266
2018-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här