Klubbat för:
8 000 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
PELLE ÅBERG (1909-1964): Caféinterör med kvinna, skrapsignerad Pelle Åberg, olja på duk, ca 60x40 cm
Zustandsbeschreibung
Ytskador, krackeleringar, lös i ram
580266
2018-10-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner