Pelle Åberg oljemålning

Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

PELLE ÅBERG (1909-1964): Caféinterör med kvinna, skrapsignerad Pelle Åberg, olja på duk, ca 60x40 cm

Zustandsbeschreibung

Ytskador, krackeleringar, lös i ram

580266

2018-10-13