Skrivbordsstol 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, grön skinnklädsel, balustradrygg med djuphäftning, sitthöjd ca 46

Klädsel med slitage

580273

2018-10-12