Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Madonna med barnet, olja på kopparplåt, ca 18x16,5 cm

Färgbortfall

580294

2018-10-13