Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ANDERS PEHRSON, taklampa, "Bumling", Ateljé Lyktan, Åhus, mässing, diameter 40 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, repor, smuts, tryckknapp på toppen trasig
580306
2018-10-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner