Taklampa Bumling design Anders Pehrson

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ANDERS PEHRSON, taklampa, "Bumling", Ateljé Lyktan, Åhus, mässing, diameter 40 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, repor, smuts, tryckknapp på toppen trasig

580306

2018-10-13