Vas 1800-tal
2018-10-13
580317
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, porslin, 1800-tal, empirestil, dekor med medaljongporträtt i sepia, höjd ca 20 cm
Lagning