Maxine Juan etsning

Maxine Juan etsning
Maxine Juan etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAXINE JUAN (1900-tal), Siamesiska katter, signerad och daterad Maxine Juan 72, numrerad 43/50, motovmått ca 24 x 34 cm

580365

2018-10-13