Matgrupp Englesson
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ENGLESSON, matgrupp, 9 dlr, vitmålad, stolar med blå klädsel, bestående av matbord, 8 stolar samt 2 iläggsskivor, bordets höjd ca 75, 200x100 (290) cm
Klädsel med bruksslitage, fläckar, stomme med repor
580373
2018-10-13