Sybord empire

Sybord empire
Sybord empire
Sybord empire
Sybord empire
Sybord empire
Sybord empire
Sybord empire
Sybord empire
Sybord empire
Sybord empire
Sybord empire
Sybord empire

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SYBORD, empire, 1800-talets första del, trepassfot med lejontassar, inredning med småfack under skivan, mått ca: L 53 cm Dj 41 cm H 72 cm

Ben med lagning, fläckar

580377

2018-10-13