Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
POTTSKÅP, 1900-tal, marmorerad skiva, vitmålad med dekor av bandrosetter, höjd ca 75, 60x39 cm, nyckel finns
Slitage, fläckar, nyckelskylt saknar två skruvar
580401
2018-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här