Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

POTTSKÅP, 1900-tal, marmorerad skiva, vitmålad med dekor av bandrosetter, höjd ca 75, 60x39 cm, nyckel finns

Slitage, fläckar, nyckelskylt saknar två skruvar

580401

2018-10-13