Matbord rokokstil

Matbord rokokstil
Matbord rokokstil
Matbord rokokstil
Matbord rokokstil
Matbord rokokstil
Matbord rokokstil
Matbord rokokstil
Matbord rokokstil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1900-talets andra hälft, rokokostil, vitlaserad, svängda ben, höjd ca 73, 152x105 cm

Slitage

580402

2018-10-13