Skoputsarlåda mässing

Skoputsarlåda mässing
Skoputsarlåda mässing
Skoputsarlåda mässing
Skoputsarlåda mässing
Skoputsarlåda mässing
Skoputsarlåda mässing
Skoputsarlåda mässing
Skoputsarlåda mässing
Skoputsarlåda mässing
Skoputsarlåda mässing

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKOPUTSARLÅDA, mässing, 1900-talets första hälft, bärrem i läder, höjd ca 36, 85x22 cm

Dekordelar saknas, slitage, nyckel saknas

580423

2018-10-13