Byrå 1800-talets andra hälft
2018-10-15
580427
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, bemålad, bronserade beslag, höjd ca 50, 78,5x98,5 cm
Nyckel saknas, senare bemålning, brukslitage