K-G Nilsson färgserigrafi

K-G Nilsson färgserigrafi
K-G Nilsson färgserigrafi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

K-G NILSON (född 1942): "Drömmar i bilkön", signerad och daterad KG Nilsson 2007, 90/50, färgserigrafi, ca 44,5x67 cm

580432

2018-10-15