Jo Hammerborg armatur

Jo Hammerborg armatur
Jo Hammerborg armatur
Jo Hammerborg armatur
Jo Hammerborg armatur

Klubbat för:

130 EUR

Utropspris

200 EUR

JO HAMMERBORG, bordsarmatur, "President", Fog & Mørup, Danmark, 1960-tal, stål och trä, etikettmärkt, höjd 46 cm.

Smärre slitage

580444

2018-10-29