Blomsterbord Averskog Möbelfabrik

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

AVERSKOG MÖBELFABRIK LAMMHULT, blomsterbord, 1963, fanerad teak, med insats, märkt, höjd ca 43, 84x45 cm

Kuntoraportti

Slitage

580446

Päivämäärä:

2018-10-13