Blomsterbord Averskog Möbelfabrik
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
AVERSKOG MÖBELFABRIK LAMMHULT, blomsterbord, 1963, fanerad teak, med insats, märkt, höjd ca 43, 84x45 cm
Kuntoraportti
Slitage
580446
Päivämäärä:
2018-10-13