Fåtöljer soffa Louis XVI stil

Fåtöljer soffa Louis XVI stil
Fåtöljer soffa Louis XVI stil
Fåtöljer soffa Louis XVI stil
Fåtöljer soffa Louis XVI stil
Fåtöljer soffa Louis XVI stil
Fåtöljer soffa Louis XVI stil
Fåtöljer soffa Louis XVI stil
Fåtöljer soffa Louis XVI stil
Fåtöljer soffa Louis XVI stil
Fåtöljer soffa Louis XVI stil
Fåtöljer soffa Louis XVI stil
Fåtöljer soffa Louis XVI stil
Fåtöljer soffa Louis XVI stil
Fåtöljer soffa Louis XVI stil
Fåtöljer soffa Louis XVI stil
Fåtöljer soffa Louis XVI stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFGRUPP, 3 dlr, Louis XVI stil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, bemålad, bestående av: soffa, karmstolar 1 par, soffans längd 134, sitthöjd ca 43 cm

Soffans ena framben med spricka, slitage

580448

2018-10-13