Fåtöljer soffa Louis XVI stil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFGRUPP, 3 dlr, Louis XVI stil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, bemålad, bestående av: soffa, karmstolar 1 par, soffans längd 134, sitthöjd ca 43 cm
Soffans ena framben med spricka, slitage
580448
2018-10-13