Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK WÖRTS, "Kolding", fåtölj, Ikea, 1960-tal, stomme av massiv teak, lösa resårdynor klädda textil, höjd 73 cm, sitthöjd ca 37 cm
Slitage
580455
2018-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här