Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, sängbord, 1 par, 1900-talets mitt, fanérade i mahogny, beslag i mässing, en låda i särg, brickmärkta, höjd ca 69, 38x60 cm
Slitage, märken, fläckar
580464
2018-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här