Kombinationsmöbel

Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel
Kombinationsmöbel

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KOMBINATIONSMÖBEL/ BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, skinnbeklädda trappsteg, betsat trä, höjd ca 71, 41x68,5 cm

Kuntoraportti

Slitage, märken

580465

Päivämäärä:

2018-10-20