Nils O Møller matgrupp

Nils O Møller matgrupp
Nils O Møller matgrupp
Nils O Møller matgrupp
Nils O Møller matgrupp
Nils O Møller matgrupp
Nils O Møller matgrupp
Nils O Møller matgrupp
Nils O Møller matgrupp
Nils O Møller matgrupp
Nils O Møller matgrupp
Nils O Møller matgrupp
Nils O Møller matgrupp
Nils O Møller matgrupp
Nils O Møller matgrupp
Nils O Møller matgrupp
Nils O Møller matgrupp
Nils O Møller matgrupp
Nils O Møller matgrupp

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

NILS O. MÖLLER, matgrupp, 7 dlr., troligen J.L Møllers Møbelfabrik, Danmark, bestående av 6 stolar, matbord med 2 iläggsskivor med sarg à 60, fanerat i teak, sitsarna klädda i svart skinn, stolarna sitthöjd 43, bordets diameter 130, med total längd 250 cm

Ytskador, 2 stolar med skadade ryggar, en stol lagad, en sarg lös, klädsel med skador

580473

2018-10-13