Arvid Carlson träskulptur

Arvid Carlson träskulptur
Arvid Carlson träskulptur
Arvid Carlson träskulptur
Arvid Carlson träskulptur
Arvid Carlson träskulptur
Arvid Carlson träskulptur
Arvid Carlson träskulptur
Arvid Carlson träskulptur
Arvid Carlson träskulptur
Arvid Carlson träskulptur

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARVID CARLSON (1895-1962): Skulptur, skuret trä, i form av stående modell, spår av grönpatinering, signerad och daterad Arvid Carlson 1919, höjd 82 cm

Sprickor

580482

2018-10-13