Stringhylla 1960-tal design Nils & Kajsa Strinning
Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, "String", hyllsystem, 1960-tal, ekfanér, bestående av: 7 grå sidogavlar för montering mot golv, 28 hyllplan (ca 76 x 30 cm), 7 hyllplan (ca 58 x 30 cm), tidningshylla (bredd ca 58 cm), vitrinskåp med skjutdörrar av glas (ca 78 x 40 cm), skrivklaff med fack och hyllinredning (ca 78 x 40 cm), etikettmärkt
Bruksslitage, glasdörrar med nagg, viss källarlukt
580483
2018-10-13