Jan Håfström (född 1937)

Jan Håfström (född 1937)
Jan Håfström (född 1937)
Jan Håfström (född 1937)
Jan Håfström (född 1937)
Jan Håfström (född 1937)
Jan Håfström (född 1937)
Jan Håfström (född 1937)
Jan Håfström (född 1937)

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Landscape Score, signerade, 1978, 23/80, 10 blad numrerade I-X, silkscreen, Håfström/Landberg, 1978, 29,5x41,5 cm, oramad i portfolio

580488

2018-10-13