Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KISTA, 1800-tal, allmoge, målad dekor dekor, daterad 1840, invändigt med läddika, höjd 60, 125x64 cm
Lås ej i funktion, trasig nyckel medföljer, ytslitage
580491
2018-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här