Kista 1800-tal allmoge

Kista 1800-tal allmoge
Kista 1800-tal allmoge
Kista 1800-tal allmoge
Kista 1800-tal allmoge
Kista 1800-tal allmoge
Kista 1800-tal allmoge
Kista 1800-tal allmoge
Kista 1800-tal allmoge
Kista 1800-tal allmoge
Kista 1800-tal allmoge
Kista 1800-tal allmoge
Kista 1800-tal allmoge

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, 1800-tal, allmoge, målad dekor dekor, daterad 1840, invändigt med läddika, höjd 60, 125x64 cm

Lås ej i funktion, trasig nyckel medföljer, ytslitage

580491

2018-10-13