Kompasser, 7 st 18-1900-tal

Kompasser, 7 st 18-1900-tal
Kompasser, 7 st 18-1900-tal
Kompasser, 7 st 18-1900-tal
Kompasser, 7 st 18-1900-tal
Kompasser, 7 st 18-1900-tal
Kompasser, 7 st 18-1900-tal
Kompasser, 7 st 18-1900-tal
Kompasser, 7 st 18-1900-tal
Kompasser, 7 st 18-1900-tal
Kompasser, 7 st 18-1900-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOMPASSER, 7 st 18-1900-tal. diameter 4-8,5 cm. Material mässing, metall och trä.
En kompass märkt G. Lufft Stuttgart, en märkt J.F.Holtz Stockholm Norrköping.

Vissa lock och fodral saknas, repor, skador, funktion okänd.

580503

2018-10-13