Serveringsbord

Serveringsbord
Serveringsbord
Serveringsbord
Serveringsbord
Serveringsbord
Serveringsbord
Serveringsbord
Serveringsbord
Serveringsbord
Serveringsbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSBORD, 1900-talets första hälft, glas och mahogny med löstagbar bricka och fällbara klaffar, mässing beslag, höjd ca 76, 73x52 cm

Bruksslitage, märken, fläckar, repor, ytsmuts

580507

2018-10-20