Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): "Guden Set förenar sig med sin gemål Nebt-het och får sonen Anpu", signerad Oscar Reutersvärd, akvarellerad pennteckning på papper, 27 x 17 cm
Zustandsbeschreibung
580510
2018-10-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner