Oscar Reuterswärd akvarell pyramidtexterna

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): "Guden Set förenar sig med sin gemål Nebt-het och får sonen Anpu", signerad Oscar Reutersvärd, akvarellerad pennteckning på papper, 27 x 17 cm

Zustandsbeschreibung

580510

2018-10-15