Matgrupp engelsk stil

Matgrupp engelsk stil
Matgrupp engelsk stil
Matgrupp engelsk stil
Matgrupp engelsk stil
Matgrupp engelsk stil
Matgrupp engelsk stil
Matgrupp engelsk stil
Matgrupp engelsk stil
Matgrupp engelsk stil
Matgrupp engelsk stil
Matgrupp engelsk stil
Matgrupp engelsk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATGRUPP, delar, 1900-talets senare del, engelsk stil, fanerat i idegran, bestående av 6 stolar, 2 karmstolar, matbord på mässingshjul, sitthöjd 44, bord med 2 iläggsskivor med sarg à 56, höjd 75, 173x109, totallängd 285 cm

Ytskador, klädsel med fläckar

580515

2018-10-15