Matgrupp engelsk stil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATGRUPP, delar, 1900-talets senare del, engelsk stil, fanerat i idegran, bestående av 6 stolar, 2 karmstolar, matbord på mässingshjul, sitthöjd 44, bord med 2 iläggsskivor med sarg à 56, höjd 75, 173x109, totallängd 285 cm
Ytskador, klädsel med fläckar
580515
2018-10-15