Fällbord imitationsmåleri

Fällbord imitationsmåleri
Fällbord imitationsmåleri
Fällbord imitationsmåleri
Fällbord imitationsmåleri
Fällbord imitationsmåleri
Fällbord imitationsmåleri
Fällbord imitationsmåleri
Fällbord imitationsmåleri

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, imitationsmåleri, 1900-talets första hälft, nyrokokostil, skuren dekor, skivan med intarsia, höjd ca 74, diameter 47, höjd uppfällt 100 cm

Smärre fläckar, slitage

580520

2018-10-16