Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRICKBORD, plåt samt trä, 1800-talets andra hälft, polykrom dekor, svart bemålning, höjd ca 47, 77x42 cm
Benställningen senare, krackelering, fläckar, slitage
580521
2018-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här