Brickbord plåt

Brickbord plåt
Brickbord plåt
Brickbord plåt
Brickbord plåt
Brickbord plåt
Brickbord plåt
Brickbord plåt
Brickbord plåt

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKBORD, plåt samt trä, 1800-talets andra hälft, polykrom dekor, svart bemålning, höjd ca 47, 77x42 cm

Benställningen senare, krackelering, fläckar, slitage

580521

2018-10-16