Alois Telarik olja

Alois Telarik olja
Alois Telarik olja
Alois Telarik olja
Alois Telarik olja
Alois Telarik olja
Alois Telarik olja

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALOIS TELARIK (Österrike, 1884-1961): Knypplerska, olja på duk, signerad ca 42,5x53 cm

Mindre skavmärken längs ramkant

580523

2018-10-15