Brasskärm Nyrenässans

Brasskärm Nyrenässans
Brasskärm Nyrenässans
Brasskärm Nyrenässans
Brasskärm Nyrenässans
Brasskärm Nyrenässans
Brasskärm Nyrenässans
Brasskärm Nyrenässans
Brasskärm Nyrenässans

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRASSKÄRM, ek och blyinfattat glas, 1900-talets början, nyrenässans, skuren dekor, höjd ca 78, 75x30 cm

Repor

580537

2018-10-16