Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
ANDERS ZORN (1860-1920) Nya visan, signerad Zorn, signerad och daterad 1903 i plåten, etsning, 15,1X22,7 cm
Zustandsbeschreibung
Blad något gulnat
580538
2018-10-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner