Anders Zorn (1860-1920)

Anders Zorn (1860-1920)
Anders Zorn (1860-1920)
Anders Zorn (1860-1920)
Anders Zorn (1860-1920)

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

ANDERS ZORN (1860-1920) Nya visan, signerad Zorn, signerad och daterad 1903 i plåten, etsning, 15,1X22,7 cm

Zustandsbeschreibung

Blad något gulnat

580538

2018-10-15