Buddha porslin

Buddha porslin
Buddha porslin
Buddha porslin
Buddha porslin
Buddha porslin
Buddha porslin
Buddha porslin
Buddha porslin
Buddha porslin
Buddha porslin

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUDDHA, porslin, Kina, 1900-talets början, dekor i emaljfärger, botten med märke, höjd ca 25, längd ca 26 cm

Smärre slitage

580549

2018-10-16