Marc Chagall litografi

Marc Chagall litografi
Marc Chagall litografi
Marc Chagall litografi
Marc Chagall litografi

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARC CHAGALL (Ryssland/Frankrike 1887-1985), motiv med liggande kvinna, signerad Chagall, 28/200, färglitografi, ca 10x36 cm

580556

2018-10-15