Evgenji Orlow oljemålning

Evgenji Orlow oljemålning
Evgenji Orlow oljemålning
Evgenji Orlow oljemålning
Evgenji Orlow oljemålning
Evgenji Orlow oljemålning
Evgenji Orlow oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

EVGENJI ORLOW (Ryssland, född 1952), "Inok", signerad och daterad E Orlow -89, olja på duk ca 80x80 cm.

Historik: Utställd och inköpt på Galleri Tersaeus, Stockholm, 1989.

580560

2018-10-15