Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
EVGENJI ORLOW (Ryssland, född 1952), "Inok", signerad och daterad E Orlow -89, olja på duk ca 80x80 cm.
Historik: Utställd och inköpt på Galleri Tersaeus, Stockholm, 1989.
580560
2018-10-15