Skåp rokoko

Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko

Klubbat för:

8 000 SEK

10 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, rokoko, ek samt fanérad i ek med intarsia dekor i palissander och beslag i mässing, 2-delat, övre delen med dörrpar samt bakomliggande hyllplan, nedre delen med 4 lådor, höjd ca 236, 155x58 cm,

Kompletterad, renoverad, dörrparet är lös, lagningar, fanérbortfall och skador, slitage, delvis senare lås, torrsprickor

580568

2018-10-20