Soffbord gustaviansk stil
2018-10-15
580569
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, skuren dekor, skiva i sten, höjd ca 68, 90x55 cm
Slitage