Brasskärm

Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRASSKÄRM, art deco, 1900-talets början, fanerad med björk, svärtade detaljer, höjd ca 113 cm

580575

2018-10-15