Sven Jonson oljemålning

Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SVEN JONSON (1902-1981): "Sovande stad", signerad och daterad Sven Jonson 58, olja på duk, ca 22x27 cm

580585

2018-10-15