Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
ERIC LENNARTH (född 1926): (2) Geometrisk komposition, signerade Eric Lennarth, färglitografier, ca 63x46 cm
Ej examinerade ur ram
580592
2018-10-15