Soffa, chesterfield

Soffa, chesterfield
Soffa, chesterfield
Soffa, chesterfield
Soffa, chesterfield
Soffa, chesterfield
Soffa, chesterfield
Soffa, chesterfield
Soffa, chesterfield
Soffa, chesterfield
Soffa, chesterfield

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, chesterfield, rött skinn, oxblodsfärgad,1900-talets andra hälft, djuptäftad rygg, möjligen "Bröderna Anderssons" sitthöjd ca 44, bredd soffa 102 cm

Bruksslitage

580599

2018-10-15