Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets början, smide och koppar, justerbar höjd ca 150 cm

Slitage, färgbortfall, dekordelar saknas

580634

2018-10-16