Josef Ekberg

Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg
Josef Ekberg

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEF EKBERG, vas, stengods, dekor i sgrafitto med motiv av stiliserade blommor, signerad och daterad JE Ekberg Gustavsberg 1917, höjd ca 30 cm

Smärre repor, en smärre glasyrnagg, invändigt krackleyr

580648

2018-10-15