Josef Ekberg
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOSEF EKBERG, vas, stengods, dekor i sgrafitto med motiv av stiliserade blommor, signerad och daterad JE Ekberg Gustavsberg 1917, höjd ca 30 cm
Smärre repor, en smärre glasyrnagg, invändigt krackleyr
580648
2018-10-15